Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000154
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi AMAZFIT

84 00

Përfshinë TVSH 18%

102,00 €
Ju kurseni: 18,00 €

18 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Amazfit GTS4 Mini është aksesori i përsosur për ata që duan të qëndrojnë në krye të synimeve të fitnesit dhe të lidhur gjatë gjithë ditës. Me një jetëgjatësi të gjatë baterie prej 15 ditësh dhe një monitor të integruar të rrahjeve të zemrës, kjo orë inteligjente mund të gjurmojë aktivitetet tuaja të përditshme dhe cilësinë e gjumit. Është gjithashtu rezistent ndaj ujit dhe ka veçori mbrojtëse që e bëjnë atë të qëndrueshëm për përdorim të përditshëm.


Karakteristikat kryesore:


  • Monitorimi dhe gjurmimi i aktivitetit
  • Monitor i rrahjeve të zemrës dhe sensori i oksigjenit në gjak
  • Rezistent ndaj ujit me veçori mbrojtëse
  • Jetëgjatësia e baterisë prej 15 ditësh
  • E pajtueshme me sistemet operative iOS 12.0 / Android 7.0
Detajet
Forma: Drejtkëndësh
Funksionet e orës: Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Kohëzgjatja e karikimit: 2 h
Lloji i baterisë: Built-in battery
Madhësia e ekranit: 1.65"
Madhësia e kyçit të dorës: 135 - 190 mm
Materiali: Silikon
Matja e oksigjenit: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Rezistente ndaj ujit: 5 ATMs,Po
Teknologjia e ekranit: AMOLED
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme