Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000146
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

203 00

Përfshinë TVSH 18%

238,00 €
Ju kurseni: 35,00 €

15 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Makina e kafesë DCF02 ju lejon të përgatisni një kafe aromatike të shijshme, me aromë të pasur me opsionin e zgjedhjes së intensitetit të aromës që preferoni, për të kënaqur si shijet më delikate ashtu edhe ata që janë në kërkim të aromave më intensive.


Makina e kafesë me filtër është e pajisur me një përzgjedhës të intensitetit të aromës (nga intensive në delikate) me një ekran dixhital LED dhe orë / kohëmatës dhe funksionin Auto Start për të vendosur kohën automatike të fillimit. Deri në 10 filxhanë kafeje mund të përgatiten në karafën e qelqit, ideale kur argëtoni familjen dhe miqtë. Ekziston gjithashtu një funksion me 4 filxhanë i përsosur për kur nevojitet një sasi më e vogël kafeje.


Një funksion i dobishëm është mbajtja e ngrohtë. E mban gjithashtu xhezven tuaj të kafesë të ngrohtë deri në 40 minuta pas zierjes.

Detajet
Energjia elektrike: 1050 W
Fikja automatike: Po
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Frekuenca e hyrjes AC: 50- 60 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Kapaciteti: 1.4 L
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Çelik inox
Niveli i nxehtësisë: Po
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V


Produkte të ngjashme