Blej tani

status:

Stand karikimi Xiaomi Wireless, 50W

Numri i produktit: RMU-200000135
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

51 00

Përfshinë TVSH 18%

59,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

14 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kjo bazë karikimi është e përputhshme me një gamë të gjerë pajisjesh, duke përfshirë telefonat inteligjentë, orët inteligjente dhe kufjet. Kjo ju lejon të karikoni me lehtësi pajisjet tuaja pa telashet e kabllo.


Produkte të ngjashme