Blej tani

status:

Tharëse për flokë Xiaomi Mi Ionic H300, 1600W, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200000126
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

26 00

Përfshinë TVSH 18%

30,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tharësja e flokëve Xiaomi Mi Ionic H300 është praktike dhe moderne me jonizues për të mbrojtur flokët tuaj. Trupi kompakt dhe doreza e palosshme, gryka e ajrit me rrotullim 360° është bërë nga dy shtresa materialesh rezistente ndaj nxehtësisë dhe izoluese ndaj nxehtësisë, tehet me shtatë krahë për humbje minimale të energjisë, mënyra e qarkullimit të ajrit të nxehtë dhe të ftohtë parandalon dëmtimin e flokëve.


E rehatshme për tu mbajtur, e lehtë dhe e përshtatshme për udhëtime

Struktura inovative vjen me një shtresë ultra të shkurtër, jo më e gjatë se një shkop buzëkuqi, e cila lejon një kapje të rehatshme. Merreni lehtësisht me vete gjatë udhëtimit për siguri shtesë.


Tehe turbofan për të prodhuar rrjedhje të fortë dhe të qëndrueshme ajri

Duke u nisur nga parimi i punës së motorëve të turbinave të avionëve, një dizajn unik me tehe të lakuar dhe një dalje ajri redukton humbjet e fuqisë së erës dhe përmirëson në mënyrë efektive shpejtësinë e ajrit. Motori me performancë të lartë prodhon një rrjedhë të fortë ajri që avullon shpejt lagështinë pa kërkuar temperatura të larta.


Temperatura e rehatshme për të mbrojtur flokët tuaj

Temperatura zbulohet 60 herë në sekondë dhe rezultati dërgohet drejtpërdrejt në mikroprocesor për të rregulluar temperaturën e ajrit në kohë reale dhe për t'u siguruar që temperatura të mbetet e qëndrueshme në 57℃. Kontrolli shkencor i temperaturës parandalon dëmtimin e flokëve dhe ndihmon flokët tuaj të ruajnë shkëlqimin e tyre të shëndetshëm.


Thajini shpejt pa i dëmtuar flokët dhe lini në punë duke u ndjerë të freskët

Jo të gjithë tharëset e flokëve mund të arrijnë shpejtësinë e tharjes prej 6,1 g/min*. Rrjedha e fortë e ajrit lejon që lagështia të avullojë shpejt, duke reduktuar kohën e shpenzuar për tharjen e flokëve, qoftë herët në mëngjes ose para se të shkoni në shtrat.


Flokë më të butë dhe me shkëlqim

Gjeneratori i integruar i joneve mund të lëshojë deri në 50 milionë jone negative në rrjedhën e tij të fortë të ajrit, i cili redukton elektricitetin statik, parandalon kërcitjen, rrafshon kutikulat e flokëve dhe i jep flokëve tuaj një shkëlqim të shkëlqyeshëm. Gjithashtu siguron një tharje të shpejtë dhe të butë për të përmirësuar shëndetin e flokëve tuaj.


Merrni më shumë kontroll se si i thani flokët

Ruani cilësimet e temperaturës për më shumë lehtësi

Ju lejon të kaloni lirshëm midis ajrit të nxehtë dhe të ftohtë dhe të kontrolloni më mirë shpejtësinë e ajrit. Thjesht shtypni dhe shtypni për të filluar dhe zgjidhni nga tre cilësimet e temperaturës për rrjedhje të qetë dhe të rehatshme të ajrit. Temperatura e përdorur do të ruhet automatikisht dhe do të aktivizohet herën tjetër që ta përdorni.


Mbërthimi ju jep një ndjenjë të rehatshme të prekjes

Veshja UV është rezistente ndaj papastërtive dhe ka një prekje të butë, duke ju dhënë një kapje të rehatshme.


Zvogëlon zhurmën gjatë tharjes së flokëve

Rezistenca e rrjedhës së ajrit zvogëlohet gjatë transmetimit për të kontrolluar në mënyrë efektive zhurmën. Me një tingull më të butë dhe rrjedhje më të fortë ajri, ju dhe familja juaj mund të keni një përvojë më të këndshme të tharjes së flokëve.

Detajet
Energjia elektrike: 1600 W
Frekuenca: 50 Hz
Gjerësia: 215 mm
Materiali: Plastikë
Ngjyra: E bardhë
Pesha: 498 g


Produkte të ngjashme