Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000119
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

471 00

Përfshinë TVSH 18%

541,00 €
Ju kurseni: 70,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kjo orë dore Garmin është më e lehtë për t'u përdorur falë ekranit me prekje, dhe jetëgjatësia e saj e baterisë. Është një orë e fuqishme fitnesi me gjurmim hapash dhe aktiviteti, monitorim të rrahjeve të zemrës dhe integrim në smartphone. Performanca e baterisë: Deri në 14 ditë në modalitetin e shikimit smart, deri në 10 orë në modalitetin GPS dhe muzikë, deri në 28 ditë në modalitetin e aktivitetit GPS të ekspeditës dhe deri në 48 ditë në modalitetin e shikimit të kursimit të baterisë. Komponentët e përfshirë: Fenix ​​6, Kabllo karikimi/të dhënash.

Detajet
Bluetooth: Po
Forma: E rrumbullakët
Funksionet e orës: Matës i hapave
GPS: Po
Kapaciteti i memories: 32 GB
Madhësia e ekranit: 1.3"
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Me vibrim: Po
Ngjyra: E zezë
Rezistente ndaj ujit: Po
Trashësia: 1.47 cm
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme