Blej tani

status:

Tablet Archos T96, 9.6", 2+64GB, 3G, i bardhë

Numri i produktit: RMU-200000109
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi ARCHOS

102 00

Përfshinë TVSH 8%

120,00 €
Ju kurseni: 18,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

EKRAN I LARTË HD

Ekrani 9,6 inç IPS HD i ARCHOS T96 3G jep një imazh të ndritshëm dhe plot ngjyra, i përsosur për të shijuar të gjitha imazhet tuaja të preferuara.


I SHPEJTË & I FUQISHËM

ARCHOS T96 3G kombinon një procesor me katër bërthama, 2 GB RAM me lidhjen 3G për të sjellë shpejtësinë dhe fuqinë që ju nevojitet për aplikacionet, lojërat dhe shfletimin tuaj në web-faqe.


QËNDRONI TË LIDHUR KUDO QË JENI

Falë lidhjes 3G, ju mund të keni akses të plotë në internet kudo që dëshironi. Thjesht vendosni një kartë SIM në ARCHOS T96 3G dhe dilni!


ANDROID 11 PËR TË VAZHDUAR TUTJE

Shijo verzionin më të fundit të Android 11® Go Edition në ARCHOS T96 3G me të gjitha aplikacionet e Google të disponueshme dhe akses të plotë në Dyqanin e Google Play.

Disa veçori të reja të Android 11: prekni dy herë butonin "Preview" për të ekzekutuar dy aplikacione krah për krah, mënyrë e re për të menaxhuar njoftimet dhe të dhënat tuaja, përmirësime të menaxhimit të baterisë.

Detajet
Bluetooth: Po
GPS: Po
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Kapaciteti i memories: 32 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lloji i kartës SIM: MiniSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i panelit: IPS
Memoria e brendshme: 2 GB
Ngjyra: Hiri
Rezolucioni (piksel): 1280 x 800
Rezolucioni i kamerës së pasme: 2 MP
Sistemi operativ: Android
Thellësia: 8.7 mm
Versioni i Bluetooth-it: 4.0
Wi-Fi: Po
Lartësia: 167.5 mm


Produkte të ngjashme