Blej tani

status:

Makinë rroje elektrike Xiaomi Mi S700, e zezë

Numri i produktit: RMU-200000106
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

70 00

Përfshinë TVSH 18%

83,00 €
Ju kurseni: 13,00 €

16 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Makinë rroje nga Xiaomi. Me kokë e cila rrotullohët 360 gradë për t'iu përshtatur konturave të fytyrës dhe tehe me dy shtresa për përformancë sa më të mirë. Është rezistente ndaj ujit dhe ka qëndrueshmëri të bateris deri në 60 minuta përdorimi. Mund ta përdorni edhe gjatë kohës që është në karikim.

Detajet
Kohëzgjatja e karikimit: 2 h
Lloji i baterisë: Built-in battery
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Alumin
Rezistente ndaj ujit: Jo


Produkte të ngjashme