Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000094
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

517 00

Përfshinë TVSH 18%

594,00 €
Ju kurseni: 77,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Apple Watch Series 8 përmban dizajnin e dashur të Apple Watch, duke përfshirë një ekran të madh, Always-On Retina dhe një kristal të fortë të përparmë rezistent ndaj çarjeve. Me jetëgjatësinë e baterisë 18-orëshe gjatë gjithë ditës, Apple Watch Series 8 bazohet në veçoritë më të mira të klasës së shëndetit dhe sigurisë, si aplikacioni EKG dhe zbulimi i rënies, duke prezantuar aftësitë e sensorit të temperaturës, vlerësimet retrospektive të ovulacionit, Zbulimin e përplasjeve dhe roaming ndërkombëtar.

Detajet
Forma: Drejtkëndësh
Funksionet e orës: Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Kapaciteti i memories: 32 GB
Karikim wireless: Po
Madhësia: 41 mm
Materiali: Alumin,Safir
Matja e oksigjenit: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Ndriçimi i ekranit: 1000 cd/m²
Ngjyra: E zezë
Rezistente ndaj ujit: Jo,Mbi 50 m
Senzor i lëvizjes: Po
Teknologjia e ekranit: OLED
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Jo,Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme