Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000081
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

24 92

Përfshinë TVSH 8%

29,00 €
Ju kurseni: 4,08 €

14 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

2200 Mbps

Ofron shpejtësi Wi-Fi deri në 1733 Mbps në brezin 5 GHz dhe 450 Mbps në brezin 2.4 GHz. Falë teknologjisë MU-MIMO, ai e bën komunikimin më efikas.


7 antena të jashtme

7 antena të jashtme dhe përforcues të energjisë dërgojnë sinjale Wi-Fi në çdo cep të shtëpisë tuaj. Mund të lidhen edhe disa pajisje të largëta dhe me fuqi të ulët.


CPU Qualcomm

Mundësuar nga CPU me një bërthamë Qualcomm, sistemi mund të funksionojë shumë më pa probleme, në mënyrë të qëndrueshme kur mban shumë pajisje.


Deri në 128 pajisje

Mund të mbajë deri në 128 pajisje dhe të jetë një zgjedhje e përkryer për përdoruesit që kanë shumë pajisje samrt.


Shpejtësitë me tela Gigabit

Portet Gigabit Ethernet (1 WAN + 3 LAN) ofrojnë shpejtësi maksimale me kabllo. Lidhni kompjuterët tuaj, televizorët inteligjentë dhe konsolat e lojërave për lidhje të shpejta dhe të besueshme.


Antena Mi AIoT

Kur lidhni një pajisje të re Mi IoT, aplikacioni Mi Home do ta zbulojë automatikisht dhe pa fjalëkalim mund të përfundoni konfigurimin.

Detajet
Lloji i antenës së Wi-Fi-së: Antenë e dyfishtë (2.4 GHz/5 GHz)
Ngjyra: E zezë
Rryma elektrike dalëse: 1.5 A
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n,802.11 n,Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme