Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000079
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

9 00

Përfshinë TVSH 18%

10,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

10 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dizajni i ri elegant dhe i lehtë për të stiluar me të vërtetë palestrën tuaj. Me peshë vetëm 36.3 g, Xiaomi S1 Active do të t'ua bëjë jetën tuaj më të lehtë.

Shijoni stërvitjen tuaj, eksploroni përmbajtjen e zemrës suaj Mbështetni 19 mënyra profesionale fitnesi si

basketbolli, tenisi, noti dhe HIIT, si dhe afër 100 mënyra të zgjeruara të fitnesit. Monitoroni dhe analizoni me saktësi pikat kryesore të të dhënave si rrahjet e zemrës, ritmi mesatar dhe kaloritë e djegura, duke i bërë stërvitjet

tuaja më efikase.

Detajet
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Po
Funksionet e orës: Matës i hapave,Njoftimet
Gjinia: Unisex
Kapaciteti i baterisë: 130 mAh
Kohëzgjatja e karikimit: 2 h
Lloji i kontrollit: Me prekje
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Me vibrim: Po
Ngjyra: E zezë
Rezistente ndaj ujit: 5 ATMs,Po
Versioni i Bluetooth-it: 5.0


Produkte të ngjashme