Blej tani

status:

Altoparlant Bang & Olufsen Beosound Balance, i bardhë\ari

Numri i produktit: RMU-200000075
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bang & Olufsen

2,862 00

Përfshinë TVSH 18%

3 286,00 €
Ju kurseni: 424,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Bang & Olufsen Beosound Balance, është një altoparlant me cilësi të lartë i krijuar nga marka e njohur Bang & Olufsen. Ajo përmban një dizajn të hijshëm dhe elegant me një strehë të bërë nga alumini, pëlhura dhe druri, duke e bërë atë një shtesë elegant për çdo shtëpi. Ky altoparlant ofron një gamë të gjerë opsionesh lidhjesh, duke përfshirë një lidhës 3,5 mm dhe AUX për lidhjet me kabllo, si dhe AirPlay dhe Bluetooth 5.0 për transmetim wireless. Ka një përforcues të integruar me një klasë amplifikatorësh të klasës D, duke siguruar tingull të fuqishëm dhe të qartë. Altoparlanti ka gjithashtu një kontroll të volumit me prekje për rregullim të lehtë. Ai peshon 7,2 kg dhe ka përmasa 200 mm x 200 mm x 200 mm, duke e bërë të përshtatshëm për vendosje në dysheme ose në tavolinë.


Karakteristikat kryesore:


  • Lidhës 3,5 mm dhe AUX për lidhjet me kabllo
  • AirPlay dhe Bluetooth 5.0 për transmetim wireless
  • Përforcues i integruar me një klasë amplifikatorësh të klasës D
  • Kontrolli i volumit me prekje për rregullim të lehtë


Detajet
Lidhja me Wireless: Wireless
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i kontrollit: Me prekje
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme