Blej tani

status:

Peshore elektronike me enë Laica, KS1313, 3KG, hiri

Numri i produktit: RMU-200000073
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Laica

15 00

Përfshinë TVSH 18%

18,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

17 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Nëse jeni duke kërkuar pajisje shtëpiake me çmimet më të mira, mos e humbisni peshoren e kuzhinës LAICA

KS1313 E bardhë 3 kg dhe një përzgjedhje të gjerë të pajisjeve të vogla shtëpiake!


  • Ngjyra: E bardhë
  • Bateritë e përfshira: Jo
  • Me bateri: AAA
  • Pesha maksimale e mbështetur: 3 kg
  • Lloji: Peshorja dixhitale e kuzhinës
  • Përfshin: Enë
  • Teknologjia: LCD
Detajet
Forma: Drejtkëndësh
Llojet e mbështetëses së krahut: Mbështetëse e fortë
Lloji i baterisë: AAA
Tensioni i baterisë: 1.5 V


Produkte të ngjashme