Blej tani

status:

Valixhe klasike Xiaomi, 20", e hirtë

Numri i produktit: RMU-200000062
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

64 00

Përfshinë TVSH 18%

70,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

9 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Vazhdoni të eksploroni

Polikarbonat i qëndrueshëm Makrolon™ nga Covestro

Rrota rrotulluese, ndarje rrjete me zinxhir

Bllokim i miratuar nga TSA


Shoqërues i domosdoshëm udhëtimi


Në udhëtimin tuaj nëpër jetë, ndonjëherë lundroni pa probleme, dhe herë të tjera ju përplaseni me stuhi. Kjo është kur keni nevojë për një bagazh të fortë dhe të qëndrueshëm. Ndërsa jeni duke eksploruar pamjet në një vend të ri ekzotik, do të jeni të lumtur të keni një dorezë të besueshme, të lehtë për t'u përdorur, me çdo detaj të dizajnuar me kujdes. Për ta bërë çdo hap pak më të mirë.


Pjesa e jashtme ofron qëndrueshmëri dhe mbështetje më të madhe ndaj presionit dhe ndikimit

Sipërfaqja e kasës përmban valëzime të vogla me pika mjalti për rezistencë të përmirësuar ndaj gërvishtjeve. Në të dyja anët ofrohet mbështetje strukturore për të thithur presionin dhe ndikimin.

Detajet
Madhësia e ekranit: 20"
Ngjyra: Hiri
Vëllimi: 38 L


Produkte të ngjashme