Blej tani

status:

Celular Nokia X30, 6+128GB, 5G, i kaltër e errët

Numri i produktit: RMU-200000041
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Craftenwood

421 00

Përfshinë TVSH 18%

484,00 €
Ju kurseni: 63,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Nokia X30 128GB – i pajisur me përvojën tonë më të mirë fotografike PureView deri më sot. Trupi i tij është bërë me 100% alumin të ricikluar dhe 65% plastikë të ricikluar – dhe me 3 vjet garanci, 3 përmirësime të sistemit operativ dhe 3 vjet përditësime mujore të sigurisë, Nokia X30 5G është ndërtuar duke pasur parasysh qëndrueshmërinë dhe jetëgjatësinë. Regjistroni fotografi mahnitëse me kënd ultra të gjerë dhe të gjallë gjatë natës dhe admirojini ato në ekranin tonë më të mirë deri më tani 6,43" 90 Hz me ngjyra të ndezura dhe shikim të qetë.

Detajet
Altoparlantët: Mono
Bluetooth: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca maksimale: 90 Hz
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 6 GB
Lidhës USB: USB C
Lloji i ekranit: Amoled
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM + eSIM
Lloji i xhamit të ekranit: Xham Gorilla
Madhësia e ekranit: 6.43"
Materiali: Alumin
Memoria e brendshme: 128 GB
Modaliteti i natës: Po
Ndriçimi i ekranit: 400 cd/m²
Ngjyra: E kaltër
Rezolucioni (piksel): 2400 x 1080
Rezolucioni i kamerës së pasme: 50 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 16MP
Sistemi operativ: Android
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 5.1
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme