Blej tani

status:

Lodër për dhëmbë Balibazoo, shumëngjyrëshe

Numri i produktit: KOM-200093863
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Balibazoo

15 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Balibazoo është një lodër e gjithanshme dhe tërheqëse nga seria Balibazoo Active Spiral. Kjo lodër është krijuar për të stimuluar shqisat dhe për të nxitur eksplorimin ndijor.


  • Ngjyra: portokalltë
  • Materiali: pëlhurë, plastikë
  • Për fëmijët e moshës 0 vjeç e lartë


Detajet
Materiali: Plastikë,Pëlhurë
Mosha: 0+ muaj
Ngjyra: E portokalltë


Produkte të ngjashme