Blej tani

status:

Maus wireless SteelSeries Aerox 3, 18000dpi, i zi

Numri i produktit: KOM-200062762
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi SteelSeries

57 00

Përfshinë TVSH 18%

70,00 €
Ju kurseni: 13,00 €

19 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Thuaj lamtumirë vonesës së kursorit dhe shijo lëvizjet e qetë dhe të sakta në çdo sipërfaqe. Pavarësisht nëse redaktoni dizajne të ndërlikuara, lundroni në fletëllogaritëse komplekse ose angazhoheni në beteja intensive të lojërave, miu siguron që çdo lëvizje të përkthehet me saktësi.


• Lidhje me Wireless

• Brendi SteelSeries


I ndërtuar për t'i bërë ballë përdorimit rigoroz të përditshëm, miu është i ndërtuar me materiale të qëndrueshme, duke siguruar që ai t'i rezistojë provës së kohës. Butonat janë krijuar për miliona klikime, duke siguruar besueshmëri afatgjatë për të gjitha detyrat tuaja kompjuterike.

Detajet
Lidhja me Wireless: Wireless
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme