Blej tani

status:

Ndriçues LED me tub Godox TL120

Numri i produktit: KOM-200004235
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Godox

401 00

Përfshinë TVSH 18%

523,00 €
Ju kurseni: 122,00 €

23 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Godox TL120, është një zgjidhje ndriçimi me cilësi të lartë për fotografët dhe videografët. Me dizajnin e tij elegant dhe dimensionet kompakte prej 48 x 1170, është i lehtë për t'u transportuar dhe vendosur në çdo vend. Burimi i dritës LED siguron një ndriçim të qëndrueshëm dhe të fuqishëm, duke e bërë atë të përsosur për të kapur imazhe dhe video me cilësi profesionale.


  • Përdorimi: I jashtëm dhe i brendshëm
  • Gjatësia e tubit: 120cm
  • Sasia e dritës: 1200 Lumen
  • Temperatura e ngjyrave: 5600K
  • Konsumimi i energjisë: 24W
  • Të përshtatshme me: Godox RC-A5, Godox X1T-N, Godox X1T-F dhe Godox X2T-N/F
  • Materiali: Alumiin
  • Mënyra e përdorimit: Lidhni tube LED-in me pajisjen e kontrollit të dritës dhe rregulloni intensitetin e dritës sipas nevojës.
Detajet
Kapaciteti i baterisë: 5200 mAh


Produkte të ngjashme