Blej tani

status:

Pantallona për femra Weweus, të zeza

Numri i produktit: HPG-200525094.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Madhësia

25 00

Përfshinë TVSH 18%

29,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

14 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pantallonat e zeza për femra nga marka Weweus janë të rehatshme për t'u veshur, kanë një teksturë të butë dhe janë të përshtatshme me lëkurën.

Disponohen në madhësi nga S deri në XXL. Përmbajtja e materialit; 95% Viskoze 5% Elastan. Lloji i materialit; Likra Viskoze.

Përmasat e manekenit:

  • Gjatësi: 177 cm
  • Gjoks: 87 cm
  • Bel: 65 cm
  • Ijë: 95 cm
  • Madhësia e produktit: S
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E zezë