Blej tani

status:

Maicë për vajza Breeze, me mëngë të zbukuruara, ngjyrë salmon

Numri i produktit: HPG-200525034.1
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Breeze
Madhësia

16 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 20.04.2024 deri 22.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica Breeze për vajza është një zgjedhje e shkëlqyer për stinën e verës. Me mëngë të zbukuruara dhe qafë të rrumbullakët, kjo maicë ofron një stil të trend dhe rehati për vajzat e moshës 8-14 vjeç.

Materiali i përdorur në prodhim është pambuk i kombinuar me lycra, duke siguruar një pëlhurë të hollë dhe të butë që përshtatet mirë me lëvizjet e fëmijës. Përbërja e materialit është 90% pambuk dhe 10% lycra, që ofron një ndjesi komode dhe qëndrueshmëri gjatë kohës së veshjes dhe larjes.

Maica ka një dizajn të shkurtër (crop) që është në modë dhe i përshtatet mirë me veshje të ndryshme verore. Madhësia e mostrës është për vajza 8 vjeçare, me gjatësi 38 cm dhe gjerësi 25 cm, dhe ka një ndryshim prej 2 cm midis madhësive.

  • Stil: Crop me mëngë të zbukuruara
  • Materiali: 90% pambuk, 10% lycra
  • Ngjyra: Salmon
  • Sezoni: Verë
  • Larja: Në 40 gradë
Detajet
Gjinia: Vajzë
Ngjyra: Rozë