Blej tani

status:

Komplet të brendshme për femra Erdem, ngjyrë trëndafili i tharë

Numri i produktit: HPG-200524890.1
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

31 00

Përfshinë TVSH 18%

35,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

11 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kompleti i të brendshmeve Erdem për femra përfshin një sutjen dhe të brendshme që janë të përshtatshme për madhësitë e trupit 85 dhe 90. Sutjen ka mbështetje me tela dhe nuk ka mbushje, ndërsa të brendshmet janë me prerje lazer. Ngjyra e këtij kompleti është trëndafili i tharë, dhe përbërja e materialit për të dyja pjesët është 86% Mikro Poliamid dhe 14% Elastan, duke ofruar një ndjesi të rehatshme dhe elastike.

  • Madhësi e disponueshme nga 75 deri në 90.
  • Materiali: 86% Mikro Poliamid, 14% Elastan.
  • Ngjyra: Trëndafili i tharë.
  • Modeli ka masat: Gjatësi: 177 - Kraharori: 87 - Beli: 65 - Ijët: 95.
  • Madhësia e produktit në foto: M.
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: Rozë