Blej tani

status:

Bustier Erdem për femra, rozë

Numri i produktit: HPG-200524756.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

7 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Bustier Erdem është i përshtatshëm për madhësinë e trupit M dhe është i disponueshëm në ngjyrë rozë.

Produkti është i disponueshëm në madhësi nga S deri në XL dhe është i përbërë nga 70% poliamid dhe 30% elastan.

Bustieri Erdem nuk ka tela dhe mbyllëse, duke ofruar rehati maksimale gjatë përdorimit.

  • Madhësi të disponueshme: S-XL
  • Përbërja e materialit: 70% Poliamid, 30% Elastan
  • Pa tela dhe mbyllëse
  • Gjithashtu i disponueshëm në ngjyrat e kuqe dhe jeshile
  • Dimensionet e manekenit: Gjatësi: 177 - Gjoks: 87 - Bel: 65 - Ijë: 95 - Madhësia e produktit: M
Detajet
Ngjyra: Rozë