Blej tani

status:

Atlete të brendshme për meshkuj Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200524731.1
Disponueshmëria

9

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete të brendshme për meshkuj nga marka Erdem İç Giyim janë të dizajnuara për rehati dhe stil. Këto atlete janë të disponueshme në ngjyrat gri, të zeza dhe të bardha, duke ofruar një gamë të gjerë përzgjedhjeje për çdo preferencë.

Atletet janë të bëra nga pambuku dhe rekomandohet të blihen një madhësi më të madhe për përshtatje më të mirë. Modeli i atletes është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe ofron një ndjesi komforti gjatë gjithë ditës.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësitë në dispozicion: L, M (gama e madhësive nga S deri në XXL)
  • Ngjyra: Gri (gjithashtu në të zeza dhe të bardha)
  • Materiali: Pambuk
  • Rekomandohet të blihet një madhësi më e madhe
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri