Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të kuqe të errëta

Numri i produktit: HPG-200523956.4
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

34 00

Përfshinë TVSH 18%

38,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

11 %

Dorëzimi prej 25.04.2024 deri 26.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga Erdem në paketim prej 3 copësh, modeli 1012. Këto të brendshme janë të përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe ofrojnë një kombinim të rehatshëm të cilësisë Erdem me bambu.

Materiali është i hollë dhe i lehtë, i përbërë nga 95% bambu dhe 5% elastan, duke ofruar një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës.

Madhësitë e disponueshme përfshijnë 2XL, L, M dhe XL, dhe ngjyrat e disponueshme janë të zezë, të kuqe të errëta, blu marine dhe të bardha.

  • Fabrica e bërë nga bambu për maksimum komoditet.
  • Struktura e hollë dhe e lehtë.
  • Përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.
  • 95% bambu, 5% elastan.
  • Tipi i materialit: Lycra Bamboo.
Detajet
Gjinia: Mashkull