Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200523891.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të dizajnuara për meshkuj dhe vijnë në madhësinë XXL.

Atyre u përshtaten mirë trupit dhe janë të prodhuara nga 100% pambuk për maksimum komoditet.

Lloji i pëlhurës është single jersey, i njohur për qëndrueshmërinë dhe butësinë e tij.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Ngjyra: E zezë
  • Materiali: 100% Pambuk
  • Madhësia e manekinit: M (Gjatësia: 188 - Gjoksi: 99 - Beli: 80 - Ijet: 98)
  • Madhësia e produktit: XXL
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë