Blej tani

status:

Komplet të brendshme për femra Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200521043.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

33 00

Përfshinë TVSH 18%

38,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

13 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kompleti i të brendshmeve nga Erdem është i përbërë nga një sutjena dhe një palë të brendshme të cilat janë të zeza në ngjyrë. Sutjena ka mbështetje me tela dhe nuk ka mbushje, ndërsa madhësia e saj varion nga 75 deri në 90. Madhësia e trupit është 80 dhe madhësia e filxhanit është C.

Materiali i përdorur për pjesën e sipërme është 90% poliamid dhe 10% elastan, i njëjti përbërje materiali është edhe për pjesën e poshtme. Ky produkt ofrohet si një set, duke përfshirë të dyja pjesët, sutjenën dhe të brendshmet.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Ngjyrë: E zezë
  • Madhësia e sutjenës: 75-90, Madhësia e filxhanit C
  • Materiali: 90% Poliamid, 10% Elastan
  • Seti përfshin: Sutjenë dhe të brendshme
Detajet
Ngjyra: E zezë