Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, ngjyrë hiri

Numri i produktit: HPG-200520992.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të krijuara për t'ju ofruar rehati gjatë gjithë ditës. Materiali përbërë nga pambuku dhe elastani përshtatet perfekt me trupin tuaj.

Përmbajtja e materialit është 92% Pambuk dhe 8% Elastan, duke ju dhënë një ndjesi komoditeti dhe liri lëvizjeje. Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron.

  • Rehati dhe butësi me elastikun e belit.
  • Përbërje e materialit që ofron liri lëvizjeje.
  • Ngjyra hiri që kombinohet lehtësisht.
  • Mundësi zgjedhjeje në madhësi të ndryshme: 3XL, L, M.
  • Dimensionet e manekenit: Gjatësi: 188 - Kraharori: 99 - Beli: 80 - Ijët: 98. Madhësia e produktit; M.
Detajet
Gjinia: Mashkull