Blej tani

status:

Maicë e brendshme për femra Weweus, e zezë

Numri i produktit: HPG-200520639.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Madhësia

25 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

11 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica e zezë Weweus për femra është e rehatshme për t'u veshur, e frymëmarrjes dhe ka një teksturë të butë që është e përshtatshme me lëkurën. Gama e madhësive nga S deri në XXL.

Përmbajtja e materialit; 95% Viskoze 5% Elastan. Lloji i materialit; Likra Viskoze.

  • Madhësia në foto: S
  • Gjatësia e manekenit: 177 cm
  • Gjoks: 87 cm
  • Bel: 65 cm
  • Ijë: 95 cm