Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të tymosura

Numri i produktit: HPG-200520319.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

11 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të bëra nga pambuku dhe elastani, të cilat ofrojnë rehati dhe përshtatje të mirë në trup. Ky model klasik i të brendshmeve është i disponueshëm në madhësi M dhe ngjyrë të tymosur. Është e rekomanduar të blini një madhësi më të madhe për komoditet të shtuar.

Modeli ka përmasat e mëposhtme: Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm dhe vesh madhësinë M. Përmbajtja e pambukut në përbërje siguron një ndjesi natyrale dhe komode gjatë gjithë ditës.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësia e trupit: M
  • Ngjyrë: E tymosur
  • Gjinia: Mashkull
  • Madhësi të disponueshme nga S deri në XXL
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri