Blej tani

status:

Të brendshme termike për meshkuj Erdem, ngjyrë antracit

Numri i produktit: HPG-200520137.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

23 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet termike të gjata me mëngë Erdem janë të përshtatshme për përdorim brenda dhe jashtë në mjedise të ftohta gjatë dimrit. Ato janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm ose për aktivitete të ndryshme në natyrë.

Përmbajtja e materialit; 48% Viskoze 48% Poliester 4% Elastan. Lloji i materialit; Likra Viskoze.

Dimensionet e manekinit janë si më poshtë:

  • Gjatësi: 188 cm
  • Gjoks: 99 cm
  • Belinë: 80 cm
  • Ijë: 98 cm

Madhësia e produktit në foto; M.

Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri i errët