Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, gri melanzh

Numri i produktit: HPG-200520127.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj Erdem janë të bëra nga pëlhura me përzierje pambuku dhe elastan, të cilat përshtaten me trupin tuaj. Pëlhura lycra jersey ofron komoditet të lartë gjatë gjithë ditës.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke siguruar një ndjesi të butë dhe rehati. Elastika e belit është e rehatshme dhe nuk shkakton irritim.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësia e trupit: L, XL
  • Ngjyra: Gri melanzh
  • Gjinia: Mashkull
  • Përmbajtja e pëlhurës: 92% pambuk, 8% elastan
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri