Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200520117.2
Disponueshmëria

9

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

25 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

11 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj Erdem janë të bëra nga një kombinim i pëlhurës së hollë dhe të butë natyrale me pambuk, që ofron një komoditet të jashtëzakonshëm në veshje. Ky set përmban tre copë të brendshme slip në ngjyrë të bardhë.

Përmbajtja e pëlhurës është 50% modal dhe 50% pambuk, duke e bërë atë të butë dhe të rehatshëm për përdorim të gjatë. Lloji i pëlhurës modal është i njohur për qëndrueshmërinë dhe butësinë e tij.

Madhësitë e disponueshme janë 2XL dhe M, të përshtatshme për dimensionet e ndryshme të trupit. Të brendshmet janë të dizajnuara për të përshtatur dhe mbështetur pa shkaktuar ndonjë bezdi.

  • Kombinim i modalit dhe pambukut
  • Set me tre copë
  • Ngjyrë e bardhë
  • Madhësi të disponueshme: 2XL, M
  • Rehati dhe butësi për përdorim të gjatë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë