Blej tani

status:

Këmishë brenda për femra Erdem, me dantella

Numri i produktit: HPG-200520107.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

11 30

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Këmishë brenda Erdem me dantella është e disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe ten.

Madhësitë variojnë nga S deri në XL, duke ofruar një përshtatje për çdo trup.

Materiali përbëhet nga 70% Poliamid dhe 30% Elastan, duke siguruar një ndjesi komode dhe elastike.

  • Ngjyra: e zezë, e bardhë dhe ten
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL
  • Përmbajtja e materialit: 70% Poliamid, 30% Elastan
  • Lloji i materialit: Poliamid
  • Rekomandohet të blini një madhësi më të madhe për shkak të përmasave të ngushta