Blej tani

status:

Të brendshme termike për meshkuj Erdem, ngjyrë hiri

Numri i produktit: HPG-200520073.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

23 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme termike Erdem janë të përshtatshme për përdorim brenda dhe jashtë në mjedise të ftohta gjatë dimrit. Ato janë të rehatshme dhe ofrojnë ngrohtësi dhe mbrojtje nga i ftohti.

Përmbajtja e materialit; 48% Viskoze 48% Poliester 4% Elastan. Lloji i materialit; Likra Viskoze.

Dimensionet e manekinit janë si më poshtë:

  • Gjatësi: 188 cm
  • Gjoks: 99 cm
  • Bel: 80 cm
  • Ijë: 98 cm

Madhësia e produktit; M.

Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri i errët