Blej tani

status:

Korsetë për femra Erdem, e zezë

Numri i produktit: HPG-200520070.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

8 80

Përfshinë TVSH 18%

11,00 €
Ju kurseni: 2,20 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Korsetë Erdem me madhësi L, në ngjyrë të zezë, e disponueshme edhe në ngjyra të bardha dhe ten.

  • Përmbajtja e materialit: 65% Poliamid, 35% Elastan.
  • Lloji i materialit: poliamid.
  • Rekomandohet të blini një madhësi më të madhe pasi produkti ka tendencë të ngushtojë.
  • Dimensionet e manekenit: Gjatësi: 177 - Gjoks: 87 - Bel: 65 - Ijë: 95 - Madhësia e produktit: M.
Detajet
Ngjyra: E zezë