Blej tani

status:

Fanele termike për meshkuj Erdem, ngjyrë antracit

Numri i produktit: HPG-200519992.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

19 00

Përfshinë TVSH 18%

22,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

14 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Fanele termike Erdem është e përshtatshme për përdorim brenda dhe jashtë në mjedise të ftohta gjatë dimrit. Ky produkt është i dizajnuar për të qenë i ngushtë në trup dhe fleksibël, duke ofruar komoditet dhe ngrohtësi.

Përmbajtja e materialit përfshin 48% Viskoze, 48% Poliester dhe 4% Elastan, duke e bërë atë të butë dhe të përshtatshëm për lëvizje. Lloji i materialit është Lycra Viskoze, i cili është i njohur për elasticitetin dhe rezistencën ndaj rrudhave.

  • Ngjyrë: Antracit
  • Madhësi të disponueshme: 2XL, L, S
  • I përshtatshëm për përdorim të përditshëm ose aktivitete të ndryshme në natyrë
  • Modeli ka përmasat: Gjatësi 188 cm, Gjoks 99 cm, Bel 80 cm, Ijë 98 cm. Madhësia e produktit; M.
  • Prodhimi i markës Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri i errët