Blej tani

status:

Sutjena për femra Erdem, portokalli

Numri i produktit: HPG-200519971.1
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

21 00

Përfshinë TVSH 18%

24,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

13 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brandi Erdem sjell një sutjene bralet për femra në ngjyrë portokalli. Ky produkt është i përshtatshëm për madhësi trupi 80 dhe vjen në një gamë madhësish nga 75 deri në 90.

Përmbajtja e materialit është 90% poliamid dhe 10% elastan, duke ofruar një kombinim të rehatshëm dhe elastik. Dimensionet e manekenit janë: Gjatësia: 177 - Gjoksi: 87 - Beli: 65 - Ijet: 95, ndërsa madhësia e produktit është 80.

  • Brandi: Erdem Ç Giyim
  • Madhësia e trupit: 80
  • Ngjyrë: Portokalli
  • Gama e madhësive: 75-90
  • Përmbajtja e materialit: 90% Poliamid, 10% Elastan
Detajet
Ngjyra: E portokalltë