Blej tani

status:

Maicë për femra Weweus, e zezë

Numri i produktit: HPG-200519503.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Madhësia

25 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

11 %

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë e zezë Weweus për femra është e rehatshme për t'u veshur, e frymëmarrjes dhe ka një teksturë të butë që përputhet me lëkurën. Gama e madhësive nga S deri në XXL.

Përmbajtja e materialit; 95% Viskoze 5% Elastan. Lloji i materialit; Likra Viskoze.

  • Madhësi trupi: L, XL
  • Ngjyra: 02S-E zezë
  • Stil i përshtatshëm dhe i gjerë
  • Teksturë e butë dhe e frymëmarrjes
  • Përmbajtje e materialit që ofron komoditet