Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu të errët

Numri i produktit: HPG-200519492.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

9 90

Përfshinë TVSH 18%

12,40 €
Ju kurseni: 2,50 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbëlyer, i cili ofron komoditet dhe qëndrueshmëri gjatë gjithë ditës.

Me një dizajn të shtypur dhe ngjyrë blu të errët, ato janë një zgjedhje e shkëlqyer për meshkujt që kërkojnë stil dhe rehati. Madhësia XL përshtatet mirë dhe ofron mbështetje të mjaftueshme.

Disponueshme në një gamë të gjerë madhësish nga S deri në XXL, këto të brendshme janë të përshtatshme për çdo trup.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësia e trupit: XL
  • Ngjyra: Blu e errët
  • Për meshkuj
  • Lloji i materialit: single jersey
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët