Blej tani

status:

Të brendshme për vajza Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200519344.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

5 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për fëmijë të markës Erdem që ofrojnë higjienë shtesë për fëmijën tuaj me teknikën e thurjes së dyfishtë.

Këto të brendshme lejojnë trupin të marrë frymë falë teknikës së thurjes së dyfishtë dhe nuk përmbajnë najlon.

Janë të stilit të thjeshtë dhe elegant.

  • Përmbajtja e materialit: 100% pambuk.
  • Madhësia e trupit: 11 - 12 Vjeç, 3 - 4 Vjeç.
  • Ngjyra: E bardhë.
  • Gjinia: Vajzë.
  • Pa përmbajtje najloni për komoditet maksimal.
Detajet
Gjinia: Vajzë
Ngjyra: E bardhë