Blej tani

status:

Maicë Weweus për Meshkuj, e Bardhë

Numri i produktit: HPG-200519337.13
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Ngjyra
Madhësia

27 00

Përfshinë TVSH 18%

36,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

25 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica e bardhë për meshkuj nga marka Weweus është e rehatshme për t'u veshur, lejon lëvizje të lirshme dhe ka një teksturë të butë që është e përshtatshme me lëkurën.

Disponohet në madhësi nga S deri në XXL. Përmbajtja e materialit; 48% Modal 48% Pambuk 4% Elastan. Lloji i materialit; Modal.

Dimensionet e manekenit:

  • Gjatësia: 188 cm
  • Gjoksi: 99 cm
  • Bel: 80 cm
  • Ijë: 98 cm
  • Madhësia e produktit: M
Detajet
Gjinia: Mashkull