Blej tani

status:

Maicë për femra Weweus, e zezë

Numri i produktit: HPG-200519098.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Madhësia

25 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

11 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica e zezë për femra nga Weweus është e rehatshme për t'u veshur, e frymëmarrshme dhe ka një teksturë të butë që është e përshtatshme me lëkurën. Gama e madhësive nga S deri në XXL.

Përmbajtja e materialit; 95% Viskoze 5% Elastane. Lloji i materialit; Likra Viskoze.

  • Madhësi e disponueshme: 2XL, M
  • Ngjyra: E zezë
  • Modeli ka përmasat; Gjatësi: 177 - Gjoks: 87 - Bel: 65 - Ijë: 95 - Madhësia e produktit: S
  • Stil me qafë V nga para dhe mbrapa
  • Material i lehtë dhe i përshtatshëm për përdorim të përditshëm