Blej tani

status:

Sutjena për femra Erdem, ngjyrë vishnje

Numri i produktit: HPG-200519052.1
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

20 00

Përfshinë TVSH 18%

22,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

9 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Sutjena për femra nga marka Erdem është e përshtatshme për madhësinë e trupit 90 dhe ka ngjyrë vishnje. Ky produkt është i destinuar për femra dhe ofron mbështetje falë telave të integruara, ndërsa nuk përmban mbushje. Gama e madhësive të disponueshme varion nga 75 deri në 95.

Materiali i përdorur për pjesën e sipërme të sutjenës është 86% mikro poliamid dhe 14% elastan, i cili siguron një ndjesi komode dhe përshtatje të shkëlqyer. Modeli i sutjenës ka veçorinë e mbledhjes dhe është i përshtatshëm për madhësinë e filxhanit D.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësia e trupit: 90
  • Ngjyrë: Vishnje
  • Madhësia e filxhanit: D
  • Përmbajtja e materialit: 86% Mikro Poliamid, 14% Elastan
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: Vjollcë e errët