Blej tani

status:

Sutjena për femra Erdem, ngjyrë vishnje

Numri i produktit: HPG-200519050.1
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

18 00

Përfshinë TVSH 18%

21,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

14 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Sutjena për femra nga marka Erdem është e përshtatshme për madhësinë e trupit 90 dhe ka ngjyrë vishnje. Ky produkt është i përshtatshëm për femrat dhe vjen me mbështetje me tela, por pa mbushje. Madhësitë e disponueshme variojnë nga 80 deri në 95.

Përmbajtja e materialit të sutjenës është 86% Mikro Poliamid dhe 14% Elastan, duke ofruar një kombinim të rehatshëm dhe elastik. Modeli i veshur me këtë produkt ka përmasat; Gjatësi: 177 cm, Gjoks: 87 cm, Bel: 65 cm, Ijë: 95 cm dhe madhësia e produktit është 80.

  • Madhësi e disponueshme: 80-95
  • Ngjyrë: Vishnje
  • Material: 86% Mikro Poliamid, 14% Elastan
  • Modeli ka mbështetje me tela
  • Nuk ka mbushje në sutjenë
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: Vjollcë e errët