Blej tani

status:

Set të brendshme për femra Erdem, ngjyrë vishnje

Numri i produktit: HPG-200519049.1
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

31 00

Përfshinë TVSH 18%

35,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

11 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Seti i të brendshmeve Erdem për femra përfshin një sutjen dhe një palë brekë të ngjyrës vishnje. Sutjen ka mbështetje me tela dhe nuk ka mbushje, ndërsa brekët janë me prerje laser për rehati maksimale. Ky set është i përshtatshëm për madhësitë e trupit 85 dhe 90, me një gamë të gjerë madhësish nga 75 deri në 90.

Materiali i përdorur për pjesën e sipërme është 86% mikro poliamid dhe 14% elastan, i cili ofron një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës. Pjesa e poshtme është gjithashtu e bërë nga i njëjti material cilësor, duke siguruar qëndrueshmëri dhe komoditet.

  • Ngjyrë: Vishnje
  • Madhësi e disponueshme: 75-90
  • Materiali: 86% Mikro Poliamid, 14% Elastan
  • Seti përfshin: Sutjen me tela dhe brekë
  • Modeli ka përmasat: Gjatësi: 177 - Gjoks: 87 - Bel: 65 - Ijë: 95
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: Vjollcë e errët