Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200518966.8
Disponueshmëria

9

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

36 00

Përfshinë TVSH 18%

48,00 €
Ju kurseni: 12,00 €

25 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj Erdem janë të bëra nga bambu dhe kombinojnë rehatinë me cilësinë e lartë Erdem. Këto të brendshme janë të holla dhe të lehta, ideale për përdorim të përditshëm.

Materiali është i veçantë për lëkurë të ndjeshme dhe përbëhet nga 95% bambu dhe 5% elastan, duke ofruar një ndjesi të butë dhe komode. Modeli i të brendshmeve është i zgjatur dhe ofron mbulim dhe mbështetje të mirë.

Disponueshme në madhësi të ndryshme si 2XL, L, M, dhe XL, këto të brendshme për meshkuj janë zgjedhja e duhur për ata që kërkojnë kombinimin e përsosur të stilit dhe komoditetit.

  • Bërë nga bambu i butë dhe elastan
  • Rehati dhe cilësi Erdem
  • Të holla dhe të lehta
  • Ideale për lëkurë të ndjeshme
  • Disponueshme në ngjyrë të zezë
Detajet
Gjinia: Mashkull