Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200518866.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

13 60

Përfshinë TVSH 18%

17,00 €
Ju kurseni: 3,40 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga Erdem İç Giyim janë të bëra nga pambuku i këmbëlyer për komoditet maksimal. Atë vijnë në ngjyrë të zezë dhe janë të disponueshme në madhësi L, XL dhe XXL.

Modeli i këtyre të brendshmeve është Single Jersey, i cili ofron një ndjesi të butë dhe rehati gjatë gjithë ditës. Përmasat e modelit janë; Gjatësia: 188 cm - Gjoksi: 99 cm - Beli: 80 cm - Ijët: 98 cm - Madhësia e produktit: M.

Materiali është 100% pambuk, i cili është i njohur për thithjen e mirë të lagështisë dhe qëndrueshmërinë ndaj kohës.

  • Madhësi nga M deri në XXL
  • 100% Pambuk
  • Modeli Single Jersey
  • Ngjyrë e zezë
  • Rehati dhe butësi
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë