Blej tani

status:

Fanellë nën rroba për meshkuj Erdem, e zezë

Numri i produktit: HPG-200518829.4
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

38 00

Përfshinë TVSH 18%

43,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

12 %

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Fanella nën rroba për meshkuj nga Erdem İç Giyim është e përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe ofron një pamje sportive. Ky produkt është i veçantë me teknikën e ndryshme të thurjes dhe vjen në një paket prej 3 copësh.

Përmbajtja e materialit është 100% pambuk, duke ofruar një ndjesi komode dhe të butë. Gjithashtu, rekomandohet të blini një madhësi më të madhe se zakonisht për shkak të përmasave të produktit.

  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Ngjyra e zezë
  • Lloji i materialit: Fanellë
  • Produkti përfshin 3 copë fanella
  • Dimensionet e manekinit: Gjatësi: 188 - Gjoks: 99 - Bel: 80 - Ijë: 98 - Madhësia e produktit: M
Detajet
Gjinia: Mashkull