Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200518824.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

9 90

Përfshinë TVSH 18%

12,40 €
Ju kurseni: 2,50 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj Erdem janë të bëra nga një pëlhurë me përzierje pambuku dhe elastane që përshtatet me trupin tuaj. Ato ofrojnë rehati gjatë gjithë ditës falë elastikut të butë dhe komod në bel. Produkti është ekstra i gjatë.

Përmbajtja e pëlhurës; 92% Pambuk 8% Elastane. Lloji i Pëlhurës; Lycra Single Jersey.

Dimensionet e manekinit;

Gjatësia: 188 - Gjoksi: 99 - Beli: 80 - Ijët: 98. Madhësia e produktit; M.

  • Përbërje pambuku dhe elastane për përshtatje të përkryer
  • Rehati gjatë gjithë ditës
  • Elastik i butë dhe komod në bel
  • Ekstra i gjatë për mbulim të plotë
  • Pëlhurë Lycra Single Jersey që ofron lëvizje të lirë
Detajet
Gjinia: Mashkull