Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, ekonomike në paketim tre copësh

Numri i produktit: HPG-200518818.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

27 00

Përfshinë TVSH 18%

31,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

13 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Erdem İç Giyim. Të brendshmet janë të dizajnuara për meshkuj dhe vijnë në madhësi L dhe XXL. Ngjyrat janë të kombinuara në blu të errët me gri dhe blu të errët me të tymosur.

Ky produkt ofrohet në një paketim ekonomik me tre copë, të cilat janë të zeza, gri dhe indigo. Materiali është 100% pambuk, i cili ofron rehati dhe qëndrueshmëri gjatë përdorimit.

Dimensionet e manekinit janë: Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm, dhe madhësia e produktit të veshur nga manekini është M.

  • Madhësi të disponueshme: M deri në XXL
  • Materiali: 100% Pambuk
  • Ngjyrat: Të zeza, gri dhe indigo
  • Paketimi: Tre copë
  • Rehati dhe qëndrueshmëri në përdorim
Detajet
Gjinia: Mashkull