Blej tani

status:

Këmishë nën rroba për femra Erdem, e zezë

Numri i produktit: HPG-200518471.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Këmishë nën rroba Erdem për femra është e bërë nga pambuku bambu, i cili është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Ky model është i disponueshëm në madhësi nga S deri në 3XL.

Materiali i kësaj këmishe është i hollë dhe i lehtë, duke ofruar një ndjesi komode gjatë përdorimit. Përmbajtja e materialit është 95% bambu dhe 5% elastan, që siguron një përshtatje të mirë dhe liri lëvizjeje.

Modeli i këmishës është i dizajnuar për të përshtatur forma të ndryshme trupore, me madhësi të disponueshme L, XL dhe XXL.

  • Material: 95% bambu, 5% elastan
  • Ngjyra: e zezë
  • Madhësi të disponueshme: S-3XL
  • Modeli është i hollë dhe i lehtë
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
Detajet
Ngjyra: E zezë